March 29, 2024, 02:39:11 am
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News: Dobrodosli!

Linkove za download vide samo oni koji su registrovani !
 
  Home Help Arcade Links Staff List Calendar Login Register  

Janko Tipsarevic

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Janko Tipsarevic  (Read 151 times)
Grobar
Administrator
Full Member
*****

Karma: +2/-0
Posts: 222



View Profile
« on: May 20, 2008, 06:48:34 am »

Ovde o Janku :D
Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

Grobar
Administrator
Full Member
*****

Karma: +2/-0
Posts: 222



View Profile
« Reply #1 on: June 28, 2008, 05:06:47 pm »

Gledate li ljudi moji kako on igra?!

Ovo je zaista fenomenalno,kakav je on igrac postao,cini mi se apsolutno za top 10 tenisera sveta,pogledajte ovog momka kako igra,pogledajte npr. prosle godine na Rolan Garosu,igrao je protiv Robreda,i nije uopste mogao da ga pobedi,nije mogao dobro da mu se suprotstavi,e od tada pa do sada,pogledajte u kakvog se tenisera razvio,koliko je on napredovao,pogotovo mislim da mu je dosta u tome pomogao onaj mec sa Federerom na Australien Openu,zamalo da ga dobije,ali ipak Federer ima iskustvo dugogodisnjeg broja jedan,svakog drugog bi tada dobio,pogledajte ga sada,ima dobre sanse da stigne u polufinale...ej ljudi,ko je pre godinu,dve,mogao da pomisli da ce Janko igrati u samoj zavrsnici ovakvog turnira,ma svaka mu cast,slobodno mogu da kazem da ukoliko lepo odigra do polufinala ima sanse da dobije Nadala ili Federera,pa i bilo koga drugog,ne pricam ovo samo zato sto navijam za njega,vec realno,ako ovako nastavi,on moze da se bori za titulu,nije dozvolio Rodiku pa ni danas Tursunovu ni jedan jedini brejk,a Rodik je imao dosta sansi,takodje toliko je unapredio svoj servis za svoju visinu ima odlican servis...


Svaka mu cast zaista,nadam se da cemo ga gledati u finalu Vimbldona,pa mozda cemo ga gledati i sa trofejem pobednika,ko zna
Report Spam   Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy